O mnie

Nazywam się Mateusz Wawrowski. Ukończyłem studia magisterskie z zakresu logistyki w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
Od dzieciństwa interesuję się klockami LEGO i komunikacją miejską. W wieku 3 lat dostałem pierwszy zestaw klocków LEGO i tak rozpoczęła się moja pasja, która trwa do dziś. Zainteresowanie tramwajami wszczepił we mnie mój wuja Rafał Wawrowski, który zaciekawił mnie swoim hobby. Dzięki temu zrodziła się we mnie chęć bycia motorniczym. To było moje marzenie. W 2016 roku, po skończeniu kursu, zdaniu egzaminu i uzyskaniu pozwolenia do prowadzenia tramwaju zostałem pracownikiem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu.
Wcześniej, bo na początku 2013 roku wpadłem na pomysł, aby połączyć swoje dwie pasje: transport i klocki LEGO. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu zaprojektowałem już ponad 20 modeli z klocków Lego! Są to modele dotyczące transportu, ale nie tylko. Część z nich przygotowuję na zamówienie różnych instytucji i firm, część robię realizując swoje plany i pomysły.

QUESTION 14
which two statements about IP SLA are true?(choose two)
A. It uses NetFlow for passive traffic monitoring
B. SNMP access is not supported
C. It can measure MOS
D. It is Layer 2 transport-independent
E. The IP SLA responder is component in the source Cisco device
F. It uses active traffic monitoring
Correct Answer: DF
QUESTION 15
When you deploy DMVPN, what is the purpose of autobiography paper help the command crypto isakmp key ciscotest address
0.0.0.0?
A. It configured on hub to set the pre-shared key for the spoke routers
B. It configured on the Internet PE routers to allow traffic to traverse the ISP core
C. It configured on the spokes to indicate the hub router
D. It configured on hub and spoke router to establish peering
Correct Answer: A
In der analytischen Abteilung sorgte esportswettenz für eine anständige Auswahl von Wettbewerben für ihre Kunden. Beliebte Spieldisziplinen sind weit verbreitet, vor allem geht es um Fußball, Basketball, Hockey und Tennis. Die Hauptspezialisierung von Arcanebet ist jedoch eSports. Kiberigry vertrat 14 populäre Disziplinen, von denen die meisten Aufmerksamkeit auf die Konkurrenz in Dota 2, Counter-Strike, StarCraft 2, Quake Champions und League of Legends gerichtet wurde. Wir weisen auf eine ansehnliche Tiefe und Breite der Veranstaltungen hin – neben renommierten internationalen Turnieren stehen regionale und nationale Gamer-Wettbewerbe zur Verfügung.