POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

–> English version <–

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” w dniach 22-24.11.2019, podczas której będziecie mogli zobaczyć wystawę „Poznań w miniaturze z klocków LEGO” w promocyjnej cenie biletów -50 procent. Dodatkowo do zwiedzania udostępniona zostanie wystawa „Świat LEGO z lat 90.”, gdzie ceny biletów również zostaną obniżone o połowę. Wszystko w jednym miejscu, 30-letnim sklepie MIMI w Poznaniu.

Poznań w miniaturze z klocków LEGO to wystawa odbywająca się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Na wystawie zaprezentowane zostało 26 makiet najpopularniejszych poznańskich obiektów wśród nich można znaleźć: Ratusz, Wieżowiec Bałtyk, Zamek oraz Stadion. Dodatkowo z okazji jubileuszu 140-lecia komunikacji miejskiej w Poznaniu można obejrzeć modele tramwajów. Całość zbudowana została z kilkudziesięciu tysięcy klocków LEGO przez pomysłodawcę i organizatora wystawy Mateusza Wawrowskiego. Autor oprowadzi Was po wystawie!

Cennik biletów promocyjnych (po obniżce) na wystawę „Poznań w miniaturze z klocków LEGO”:

  • Bilet normalny – 2,50 zł
  • Bilet ulgowy (dla dzieci od 2 do 18 lat) – 1,50 zł

Świat LEGO z lat 90. to wystawa prezentująca historię LEGO od 1990 roku. Przeniesiecie się w czasy serii LEGO Sports, LEGO Scala i pierwszych zestawów z serii Star Wars! Na wystawie poprowadzicie pociąg, zobaczycie świat Indian i Kowbojów. Zostaniecie piłkarzami i pogracie na stadionie. To nie wszystkie atrakcje. Warto się przekonać na własne oczy co na Was jeszcze czeka. Po wystawie oprowadza przewodnik.

Cennik biletów promocyjnych (po obniżce) na obie (dwie) wystawy:

  • Bilet normalny – 7,50 zł
  • Bilet ulgowy (dla dzieci od 2 do 18 lat) – 5,00 zł
  • Bilet rodzinny 2+1 – 16,50 zł
  • Bilet rodzinny 2+2 – 19,00 zł
  • Bilet rodzinny 2+3 – 22,00 zł

Miejsce wystawy: Sklep MIMI

Adres: ul. Słowackiego 41 Poznań

Termin akcji: 22 – 24 listopada 2019 roku

Organizatorem akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki Grupa LEGO nie jest sponsorem wystawy, nie autoryzuje ich.